Hakkımızda

 

Kalpleri hayvan sevgisi ile ısıtmak ümidiyle yola çıkan ve içeriği tamamen hayvanlar üzerine oluşturulan ‘Hayvan Dostlarının Dergisi’ EVCİL LIFE, İzmir’de tek olmanın gururuyla yayın hayatına devam ediyor. Sahipsiz canlar için yürüttüğümüz proje ile alacağınız her dergi mamaya ve yuvaya dönüşüyor. Bir yıldır Pet&Vet Hayvan Dostlarının Dergisi olarak tanımış olduğunuz yayınımızın ismini, Evcil Life Hayvan Dostlarının Dergisi olarak değiştirdik.

Hayvanlar için bir dergi çıkarmaya başlamadan önce de sık sık onları beslemeye giden bir ekip olarak “Hayvan dostlarımız için daha fazla neler yapabiliriz?” diye düşündük ve onların seslerini duyurabilmek için bu yayını hazırladık.

Hayvan sağlığı, hayvan hakları, evcil hayvan ürünleri; belediyelerin ve derneklerin hayvanlarla ilgili çalışmaları, onlar için düzenlenen etkinlikleri, hayvansever İzmir halkının farkını, hayatını hayvanlara adamış ‘pati meleklerini’ ve daha birçok ilgi çekici konuyu bulabileceğiniz dergimiz; tüm hayvan dostları için özel olarak hazırlandı.

Onlar için daha güzel bir hayat yaratabilmek ümidiyle yola çıktığımız bu süreçte satılan her dergiden elde ettiğimiz gelirin bir kısmını onlar için mama ve yuvaya dönüştürmeye, her zaman sürdürdüğümüz barınak ziyaretlerimize, orman beslemelerimize, birçok dernek ve aktiviste destek olmaya, hayvan hakları konusunda yapılan her türlü eylemde sessiz canlarımızın sesi olmaya devam ediyoruz.

Keyifle okumak ve sokak hayvanlarına can katmak isteyen herkes için; dergimizi, internet sitemiz, sosyal medya hesaplarımız ve ofisimizden temin edebilirsiniz. Dergimizin, hiçbir kargo ücreti ödemeden her yeni sayıda kapısına gelmesini isteyenler için de internet sitemiz üzerinden 12 aylık (6 sayı) seçeneğiyle abonelik sistemimiz oluşturulmuştur.

Dergimizin ilgi çekici ve zengin bir içeriğe sahip olmasına katkı sağlayan ve onlar için uzattığımız bu ele destek veren tüm hayvanseverlere, veteriner hekimlerimize, derneklere, belediyelere ve firmalara teşekkür ediyoruz.

Evcil Life Dergisi ekibi olarak; heyecanımızı ve sosyal sorumluluğumuzu sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Hepinize can dostunuzla birlikte keyifli okumalar diliyoruz.